Генпрокуратура спільно з СБУ під час проведення обшуків на складах, розташованих на території Житомирської області, виявили нелегальні вибухонебезпечні предмети й військові товари.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Так, було виявлено  84 двигуни до танків Т-72 та інше військове майно невстановленого походження серед якого 3494 ящики з капсулями від патронів до стрілецької зброї (КВ-24 до патрону 7,62*39, та КВ-16 до патрону 5,45*39 – 300 млн штук).

“Вказані вибухонебезпечні предмети зберігались особами з порушенням вимог безпеки в непристосованих приміщеннях, у безпосередній близькості до електророзподільних щитів та високовольтних мереж”, — зазначили у відомстві.

Наразі встановлюється протиправна діяльність суб’єктів господарювання, які отримали вказані товари подвійного використання та військового призначення внаслідок операцій з підприємствами, що мають ознаки фіктивності.

“Зокрема, такі підприємства не здійснюють реальної господарської діяльності з пошуку, виготовлення та реалізації військової продукції, не мають виробничих потужностей та необхідного персоналу для здійснення такої діяльності, а використовуються посадовими особами державних підприємств для легалізації незаконно набутої продукції, яка виведена з під контролю підприємств оборонно-промислового комплексу та військових частин, або ввезена до України з порушенням правил митного оформлення”, – додали правоохоронці.