Унікальний Ford Mustang знайшли на смітнику у пустелі Мексики. Протягом багатьох років вважалося, що його утилізували ще наприкінці 1960-х років, пише Автоцентр.

У чому ж унікальність цього Мустанга? Як з’ясувалося, це той самий екземпляр, який зіграв роль в американському фільмі «Bullitt» із легендарним авто- і мотогонщиком Стівом Макквіном. Таких машин було складено лише дві. Після виходу картини одну з них викупив менеджер Warner Brothers, а доля другої залишалася невідомою до недавнього часу.

Нинішній володар залишків Мустанга – Хьюго Санчез – викупив їх за «копійки» з метою створити репліку Mustang Eleanor. Санчез привіз прогнилий кузов у майстерню, де виявили сліди зеленого кольору під білим забарвленням. Один зі співробітників зацікавився сумною долею машини і вирішив з’ясувати її історію за VIN-кодом. Врешті виявилося, що це саме той «кіношний» Мустанг, який брав участь у зйомках.

На знахідку негайно знайшлися покупці, але Хьюго відмовився продавати авто і вже почав відновлювати його. До речі, оціночна вартість легендарного «металобрухту» – близько 500 тисяч доларів.

«Вголос»