Національне антикорупційне бюро (НАБ) України відкрило дві справи проти народного депутата з фракції "Народний фронт" Миколи Мартиненка. Про це у Facebook повідомив народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенко" Сергій Лещенко. 

"Новини від НАБУ. Відкрито провадження для розслідування отримання Мартиненко хабарів від чеської "Шкоди" на рахунок у Швейцарії, відкрито провадження по використанню австрійської "прокладки" Мартиненко для постачання урану в Україну за завищеною ціною", – написав він.

Також Лещенко розмістив у соцмережі документи, що підтверджують внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та початок розслідування заявлених справ.

Так, розпочато розслідування у кримінальному провадженні за фактом отримання хабарів при закупівлі НАЕК "Енергоатом" обладнання у чеського АТ Skoda JS, а також за фактом закупівлі ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" уранового концентрату в австрійського STEURMANN.

Раніше повідомлялося, що Швейцарія відкрила кримінальну справу про хабарництво щодо нардепа «Народного фронту» Миколи Мартиненка. 

Також відомо, що Верховна прокуратура Чехії почала вивчення афери з панамською консалтинговою компанією «Bradcrest», яку вона пов'язує із заступником голови парламентської фракції «Народного фронту» Миколою Мартиненком. 

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала заяву Миколи Мартиненка про складення депутатських повноважень. 

 

Новини від НАБУ. 1) відкрито провадження для розслідування отримання Мартиненком хабарів від чеської Шкоди на рахунок у …

Опубліковано Сергієм Лещенком 28 грудня 2015 р.