Про це інформує власкор «Вголосу».

Кандидат у нардепи по Луцькому виборчому округу Ірина Констанкевич в останні дні агітації вирішила спробувати завоювати прихильність виборців старими перевіреними методами, які у 2012 році успішно апробував Ігор Палиця – акцентом на так звану «благодійність». З цією метою агітатори кандидатки перейшли на використання символіки та одягу з брендом фонду «Новий Луцьк», відомого лучанам.

Також до агітації за Ірину Констанкевич долучився соратник Коломойського Ігор Палиця. Він опублікував звернення до лучан, в якому не стільки розповідає про свої заслуги як нардепа, як активно спекулює на роботі свого благодійного фонду «Новий Луцьк», зводячи суть своєї роботи до забезпечення ефективної роботи цієї структури.

Зокрема Ігор Палиця стверджує, що поки він працював у Верховній Раді, його команда «натхненно працювала у Луцьку». А цю команду «очолює вмілий організатор і надійна колега – Ірина Констанкевич».

Голова Одеської ОДА просить лучан підтримати Ірину Констанкевич саме тому, що вона очолює благодійний фонд його імені.

Як повідомляють власні джерела, штаб Ірини Констанкевич не впевнений у перемозі свого кандидата, тому гарячково шукає різні способи залучення голосів лучан.