Про це пише Українська правда із посиланням на незалежні джерела.

За інформацією співрозмовників, обшуки проходять у сина Авакова – Олександра – у межах розслідування щодо рюкзаків, які МВС закупило наприкінці 2014 – на початку 2015 року.

Водночас речник міністра Наталя Статівко в коментарі УП зазначила: «Не можу ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію, краще, хай це зробить НАБУ».

Як відомо, у лютому 2015 року МВС уклало договори з ТОВ «Дніпровенд» на 5 тисяч рюкзаків вартістю 14,49 тисяч грн та ФОП Плигачов на 1 тисячу рюкзаків вартістю 2,1 млн грн.

У червні 2015 року вийшло журналістське розслідування про те, що рюкзаки придбано через підприємства, підконтрольні Арсену Авакову.

Кримінальне провадження по «рюкзаках Авакова» відкрито Генпрокуратурою в липні 2015 року, тодішній генпрокурор Шокін передав його за підслідністю військовій прокуратурі, а від квітня 2016 ГПУ передала справу Національному антикорупційному бюро.

Навесні 2016 року НАБУ у межах досудового розслідування отримало доступ до банківських рахунків компанії – постачальника тактичних рюкзаків для МВС «Дніпровенд», яку пов'язують з сином міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадові особи МВС за попередньою змовою з суб'єктами господарської діяльності вчинили розтрату майна при закупівлі 6000 рюкзаків для потреб бійців у зоні АТО.

У лютому 2017 року у НАБУ повідомили, що ця справа перебуває на завершальному етапі розслідування.

 

«Вголос»