Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ, яка опублікувала на своєму сайті відповідну повістку.

«Повістка про виклик Онищенка Олександра Романовича, що проживає: м.Київ, пров. Редутний, 10А відповідно до вимог статей 133, 135 Кримінального кодексу України необхідно з'явитися 2 серпня 2016 року об 11.00 до детектива Першого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України Клименка Олександра Васильовича за адресою: м.Київ, вул. Василя Сурикова, 3 для участі у допиті в якості підозрюваного...», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні підозрюваний в розкраданні коштів Онищенко заявив, що перебуває в Лондоні. Трохи згодом стало відомо, що він просить Великобританію надати йому політичний притулок.

Як відомом, 22 червня НАБУ та САП викрили організаторів схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування», в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

5 липня Верховна Рада зняла з Онищенка депутатську недоторканніст і дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Олександра Онищенка – головного фігуранта газової схеми. Але до цього він, користуючись депутатською недоторканістю, покинув Україну.

Голова Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що депутат Верховної Ради екс-регіонал Олександр Онищенко скоро буде оголошений в міжнародний розшук.