Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

«20 квітня детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали другу особу за підозрою у  скоєнні злочинів, передбачених ч.1 ст. 255 (Створення злочинної організації), ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України», – йдеться у повідомленні.

Затриманим є колишній голова наглядової ради Одеського припортового заводу Сергій Перелома. В даний момент вирішується питання повідомлення затриманому про підозру.

За версією слідства, затриманий забезпечував координацію між компанією-посередником та ДП «СхідГЗК». Ця особа також відома як фігурант іншого кримінального провадження щодо завдання збитків ПАТ «Одеський припортовий завод» у розмірі 205 мільйонів гривень, розслідування якого детективи НАБУ завершили у грудні минулого року. Наразі справа ПАТ «ОПЗ» розглядається у суді, а зазначена особа має статус обвинуваченого.

Як уже писав Вголос, детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) затримали колишнього народного депутата Миколу Мартиненка. Згодом антикорупційний прокурор докладно пояснив, чому. Сам Мартиненко звинуватив очільника НАБУ у фальсифікації звинувачень.

Невдовзі адвокат повідомив, що Мартиненко затриманий на термін до 72 годин до вирішення судом питання про обрання запобіжного заходу.

Також стало відомо, що суд над колишнім народним депутатом Миколою Мартиненком відбудеться 21 квітня.