Начальник головного управління охорони здоров'я Львівської ОДА Ігор Герич відмовився розповідати про свої здобутки за 71 день перебування на посаді.
Про це він заявив "Прес-тайм" під час прямої телефонної лінії в "Аргумент-газеті" сьогодні. Він зазначив, що розповість про те, що йому вдалось зробити на цій посаді на прес-конференції, яку дасть через 29 днів, тобто у 100-денний термін перебування на посаді начальника головного управління охорони здоров'я.

Ігор Герич зазначив, що усі проблеми у сфері охорони здоров'я на Львівщині є однаково актуальними і потребують оперативного вирішення. Хоча перш за все, це проблеми "загрози здоров'ю, життя або смерті". Є деякі регіональні особливості проблем галузі охорони здоров'я на Львівщині. "По-інакшому стоїть проблема туберкульозу, проблеми пов'язані з природнім обігом речовин. Але на загал - це статистично середній рівень", - сказав Ігор Герич. Далі він закликав до журналістської етики, зазначив, що пряма телефонна лінія призначена для тих людей, які не мають змоги контактувати з ним та відмовився відповідати на питання.