Начальник Львівської міської міліції Михайло Курочка заявив про відомі йому механізми зриву виборів, – повідомили Західну інформаційну корпорацію у прес-службі Львівської облради.
Перш за все, це масові фальсифікації волевиявлення через збір відкріпних посвідчень в особового складу на території області. Наступне – моделювання підпалу скриньок. М.Курочці відомі три випадки, щодо яких одну особу затримано. Третій механізм, так звана «карусель», проводилась у Залізничному, Галицькому, Личаківському та Франківському районах міста і забезпечувала обмін виборчих бюлетенів на фальшиві або чисті бланки. У цій справі затримано 11 осіб, працівників податкової. Порушено кримінальні справи, але лише три (по Франківському району) передано до суду.
«Львівська міліція справно виконувала свої функції. Зараз вона виведена з поля критики. Працівники міліції, зокрема УБОЗУ та територіальних органів, готові засвідчити правду. На жаль, поки що не бачу вольових рішень нового керівництва УМВСУ області стосовно посадовців, які порушили закон. Депутати облради мусять прискорити процес розслідування справ у прокуратурі», – сказав М.Курочка.