ЛЬВІВ, 17 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Начальник управління у справах сім’ї та молоді Львівської ОДА Андрій Корнат отримав квартиру поза чергою в рамках програми пільгового молодіжного кредитування, яка реалізується Львівською міською радою.

Цю інформацію в коментарі Presstime підтвердив секретар комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення Іван Кардаш.

«Є фонд, який надає кредити. Кредити є частково пільговими. Квартира коштує зараз 1000-1100 доларів за квадратний метр, міськрада фінансує тільки 660 доларів, решту треба вносити. Були виділені міські кошти - 3,5 млн. Комісія затвердила списки позичальників з усіх списків», — сказав він.

За словами Кардаша, наприкінці червня виконком затвердив квартири за цієї програмою, У списку є також Андрій Корнат, який у черзі стоїть не більше 6 місяців. Натомість у списку є люди, які стоять в черзі 3-4 роки.

«Але щодо незаконності, нема жодного незаконного руху. У тому у списку були люди, які стояли 4 роки. Відверто кажучи, я теж не дуже сприймав п. Корната в списку, проте інші члени комісії наполягали, і ми пішли на компроміс», — зазначив він.

«Були люди, які стояли в черзі 4 роки, люди, які мають багато дітей. Та ж пані Шепетюк, про яку було багато розмов. Це людина, у якої троє дітей, розлучена. Це акторка театру ім.. М. Заньковецької. В неї була проблема з житлом. Вона стояла в черзі 3 роки. Була ще одна людина, яка мало стояла, але в неї є велика проблема з хворою малесенькою дитиною, якій потрібна окрема кімната. Був принцип розподілу. Може він і суб’єктивний. Ми вибрали принцип і ним керувались», — додав Кардаш.

Секретар комісії пояснив, що компроміс полягав у тому, що не можна було із затвердженням списку тягнути далі, бо гроші могли взагалі не потрапити у фонд.

Кардаш зазначив, що інформація хто саме отримав квартири є конфіденційною.

Нагадаємо, що минулого тижня фракція «Наша Україна» у Львівській міській раді виступила з ініціативою, здійснювати позачергове надання квартир лише через сесію міської ради.