Начальник управління з питань внутрішньої політики Львівської ОДА Євген Кулик став членом СПУ. Про це „Вголос” повідомив перший секретар ЛОК СПУ Євген Таліпов.
„Євген Кулик, який вчора вступив до СПУ буде розбудовувати партійну роботу у Дрогобицькому районі”, ― сказав Євген Таліпов.
Євген Таліпов зазначив, що з початку 2005 року в лави обласної організації влилося понад 300 нових членів. серед яких є відомі або, як кажуть, знакові фігури.
Нещодавно до лав СПУ також вступив Богдан Федак - брат заступника голови Львівської облради Тараса Федака. Богдан Федак є вченим-медиком і працює у Львівському національному медичному університеті.
Заяву на вступ в СПУ написав також один із ректорів львівських ВНЗ, проте Євген Таліпов наразі відмовився називати його прізвище.
Як повідомили „Вголос” у прес-службі Львівської ОДА Євген Кулик перебуває зараз у відпустці. За неофіційною інформацією, Євген Кулик збирається повернутися на роботу в Дрогобицький державний університет.
Євген Кулик очолив управління з питань внутрішньої політики Львівської ода у квітні 2004 року. Перед тим він працював деканом інженерно-педагогічного факультету Дрогобицького державного університету, був позапартійним. За підтримки ХДПУ у 2002 році балотувався у депутати ВРУ по 122 Дрогобицькому виборчому округу. Посів п’яте місце, набравши 2,09% голосів виборців і програвши кандидатові від „НУ” Петрові Димінському.
1956 року народження, освіта вища, проживає в м.Трускавець Львівської області.