У п’ятницю, 17 квітня, у Львівській ОДА відбулася зустріч чиновників, представників громадськості та інвесторів щодо будівництва масштабного соціального проекту — дитячо-юнацького спортивного табору з реабілітаційним санаторієм та об’єктами спортивної інфраструктури у Винниках, що під Львовом. Туди із вимогою заблокувати будівництво прийшла і нардепка від "Голосу" Наталія Піпа.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу НТА.

Піпа намагалася змусити чиновників припинити будівництво проекту, запевняючи, що воно шкідливе. Коли ж інвестори та посадовці наголосили, що проект давно отримав усі необхідні дозволи, депутатка сказала таке: "По букві закону ви зробили дуже добре, але по духу закону — ні".

По завершенню зустрічі журналісти спробували розпитати у депутатки, чому вона протестує проти проекту та які порушення в ньому бачить. У відповідь Піпа лише нахамила й втекла від камери.

Занепокоєння Піпи не зрозумів і нардеп із групи "Довіра" Андрій Кіт. У коментарі журналістам він припустив, що такими діями громаду навмисно підбурюють проти інвесторів із політичними цілями:

“Відповіді треба шукати не в площині дотримання законності, адже там все зроблено по закону. Треба шукати у площині якихось політичних мотивів”.

Як уже писав "Вголос", на цій зустрічі журналістам вдалося з'ясувати, що “громадськими активістами”, які з якихось причин блокують будівництво соціального проекту, насправді є місцева партія УГП та близька до неї нардепка від “Голосу” Наталія Піпа.