Публікація уривків з книжки британською газетою The Guardian у середу та поширення їх у міжнародній пресі викликали гостро негативну реакцію Білого дому, пише Голос Америки.

Прозвучали повідомлення про те, що адвокати президента намагалися заборонити публікацію.

Трамп написав у Twitter, що ніколи не давав інтерв’ю автору для книжки, яку президент назвав «фальшивою» і «повною брехні».

Майкл Вулфф також через Twitter повідомив, що «дякує президентові», напевне маючи на увазі величезну хвилю уваги до його книжки, спричиненої гучною реакцією президента і його соратників.

Часописи, які вже друкують окремі розділи книжки, зокрема британська газета The Times, повідомляють, що Майкл Вулфф написав, що Дональд Трамп, буцімто, не очікував і не хотів перемоги на президентських виборах, а також подав деталі приватного життя Трампа у Білому домі.

Однією з найболісніших для президента частин називають цитування його колишнього найближчого помічника Стіва Беннона, який, згідно з книжкою, назвав «зрадою» та «непатріотичністю» переговори сина Трампа з російськими представниками під час виборчої кампанії.

У відповідь на оприлюднені слова Беннона, Дональд Трамп заявив, що його колишній помічник «збожеволів», коли втратив посаду у Білому домі.

Аналіз, опублікований на сайті американської новинної телемережі CNN, стверджує, що книжка руйнує найцінніше, що має президент – його репутацію.