Про це у коментарі Вголосу повідомив начальник головного управління з питань надзвичайних ситуацій Львівської ОДА Олексій Титаренко.

Він розповів, що, дізнавшись про обвал у готелі «Тустань» із ЗМІ, оперативна група ГУ НС Львівської ОДА виїхала на місце. 

«Ми побачили, що цей об’єкт є закритий. Основна будівля є цілою, а поряд із нею є прибудова. Саме в прибудові зруйнована одна стіна і впало декілька плит. Ця будівля була закрита чорною поліетиленовою  плівкою. Потрапити на територію вчора ми не змогли», - розповів Олексій Титаренко. 

Він також розказав, що цей об’єкт є власністю ДП «Міжнародний аеропорт «Львів». Саме це підприємство сьогодні проводить роботи по розбору приміщення. 

«Офіційно аеропорт до нас не звертався. Вони подають нам інформацію про те, що обвал прибудови стався в ніч з п’ятниці на суботу, однак туди ніхто не виїжджав, тому сказати точну дату пригоди не можемо. Не знаємо також чи є в них документи на будівництво цієї прибудови, чи є акти на введення в експлуатацію. Шкоди нікому не завдано, об’єкт є відомчий, аеропорт ним може розпоряджатись, як хоче, тому втручатися туди ми не маємо правових підстав», - пояснив Олексій Титаренко. 

Він додав, що в управлінні не розуміють, чому це питання так «роздувають» у пресі. 

Начальник прес-центру ГУ МНС у Львівській області Павло Василенко також зазначив, що в управління офіційної інформації з приводу обвалу в готелі «Тустань» не надходило, тому коментувати це питання він відмовився.