Наглядова рада НАК "Нафтогаз України" ухвалила рішення продовжити контракт із головою правління компанії Андрієм Коболєвим і встановити його місячний оклад в розмірі 2,08 млн гривень.

Про це повідомляє "Економічна правда".

В листі голови наглядової ради "Нафтогазу" Клер Споттісвуд на адресу прем'єр-міністра Володимира Гройсмана зазначається, що термін повноважень Коболєва продовжений на три роки, починаючи з 1 січня 2019 року.

У листі йдеться про те, що Гройсман публічно наголошував на очікуваннях щодо "перегляду розміру винагороди Коболєва і що вона повинна бути ринковою".

"Комітет із призначень і винагород зі залученням зовнішнього консультанта провів огляд ринкових винагород, і ми отримали запевнення, що запропонований рівень зарплат відповідає ринку", — йдеться у листі. Відтак розмір окладу голови "Нафтогазу" буде відповідати рівню, який був встановлений у попередньому контракті. Раніше Коболєв заявив, що наміряється спрямувати на доброчинність усі доходи, які він отримає на своїй посаді в держкомпанії до кінця року.

До цього Гройсман на одному зі засідань уряду заявив, що зарплати керівників "Нафтогазу" повинні бути "ринковими", а не "захмарними".

Прем'єр пообіцяв, що Кабінет Міністрів звернеться до Наглядової ради НАК "Нафтогаз України" з проханням запропонувати новий контракт для правління, в якому зарплати будуть залежати від конкретних успіхів компанії.

Нагадаємо, що “Нафтогаз” пропонує встановити Коболєву щомісячний оклад у розмірі 2 млн грн.

Як писав "Вголос", у “Нафтогазі” засекретили зарплату Коболєва.