Наглядова рада НАК “Нафтогаз України” ухвалила рішення рекомендувати Кабміну повторно призначити Андрія Коболєва головою правління компанії щонайменше ще на рік — до 2020 року.

Про це йдеться у листі “Нафтогазу”, адресованому прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, передає “Українська правда”.

Як зазначається у документі, таке рішення Наглядова рада НАК прийняла одностайно.

“Наглядова рада одностайно прийняла рішення про здійснення подання уряду щодо продовження терміну повноважень Коболєва А. В. на посаді голови правління “Нафтогазу” щонайменше на один рік, тобто до 22 березня 2020 року”, — йдеться у листі.

У документі зазначається, що рівень заробітної плати становитиме 50 % від місячного посадового окладу, встановленого чинним контрактом. При цьому Коболєв, у разі поновлення на посаді, не отримуватиме щомісячні та квартальні премії. Водночас він зможе розраховувати на щорічну премію за певних умов.

“Премія за результатами роботи за рік буде виплачуватися лише за умови, що буде виконано ряд ключових показників виконання, першим і найважливішим з яких є створення до 1 січня 2020 року оператора ГТС, готового до сертифікації, а другим — нарощування видобутку газу протягом року”, — зазначається у повідомленні.

Як уточнили у листі, премію не будуть виплачувати, поки не затвердять фінансовий план “Нафтогазу”.

Нагадаємо, що середньомісячна заробітна плата Андрія Коболєва на посаді керівника НАК “Нафтогаз” становить 10,5 млн грн, а з урахуванням премії за перемогу в Стокгольмському арбітражі — 28,5 млн грн.

Як відомо, що контракт із теперішнім головою правління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” Андрієм Коболєвим не продовжили.