Про це Вголосу повідомили у філії.

«Така позиція є антидержавною і такою, що порушує присягу народного обранця. Вона спрямована на підрив іміджу підприємства, яке стоїть на позиціях національного інтересу та працює задля забезпечення та підвищення енергетичної незалежності України, ставить під сумнів честь і ділову репутацію нафтопроводу «Дружба».

Петро Писарчук, роблячи таку гучну заяву, керувався виключно власними амбіціями та поставив їх вище інтересів України. Ця позиція не гідна високого звання народного депутата, який повинен працювати на національні інтереси, а не проти них», – йдеться у повідомленні.

На підприємстві заявляють, що «нафтопровід «Дружба» є надійним нафтотранспортним підприємством, яке щоденно працює над тим, аби наші партнери не втрачали жодного літра нафтопродуктів, що транспортуються. Наше підприємство гарантує та забезпечує найвищі стандарти транспортування нафтосировини».

Для порівняння надаютьо офіційні дані, щодо врізок за період 2010-2012 роки:

У 2010 році було виявлено 19 врізок у нафтопровід, 17 з яких виявили працівники Філії, 2 правоохоронні органи. За фактом порушено 18 кримінальних справ, затримано 31 особу, з них 19 засуджено.

У 2011 році виявлено 35 врізок у нафтопровід, 30 з яких виявили працівники Філії. Порушено 29 кримінальних справ, засуджено 3 особи.

У 2012 році виявлено 8 врізок, усі виявлені працівниками нафтопроводу «Дружба», порушено 7 крмінальних справ. За зверненням Філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» ПАТ «Укратранснафта» органами прокуратури було поновлено у 2010 році – 6 кримінальних справ, у 2011 – 14, у 2012 – 2.

За період 2011-2012 років Філією «Магістральні нафтопроводи «Дружба» ПАТ «Укратранснафта» було подано близько 500 заяв, звернень, скарг у правоохоронні органи щодо виявлених правопорушень.