Наші юніори були найсильнішими у п’яти видах. Перемогу здобула суто львівська байдарка-четвірка на дистанції 1000м у складі Тараса Браташа, Валерія Торчила (обидва ДЮСШ «Добротвір», ЛШВСМ, тренер Федина А.В.), Андрія Солдака (ДЮСШ «Добро твір», тренер Макар І.С.) та Тараса Марківа (ДЮСШ-3, тренер Гривняк Р.М.). До речі, давно в цьому класі човнів не було гучних перемог.

Також на найвищу сходинку п’єдесталу піднялись каноїсти Володимир Бородулько (ДЮСШ-3, тренер Мищишин Р.В.) та Роман Дутчак (ЛУФК, тренер Поцюрко М.С.), які в складі збірного екіпажу каное-четвірки були кращими на дистанції 1000м.

Три (!) золота привезла до Львова юне дарування і наша надія Анастасія Горлова (СДЮШОР "Веслярик", УФК, тренер Поцюрко Н.В.). Змагання у Дніпропетровську підтвердили, що вона стає першим номером збірної команди України: перемога в одиночці на 200м і 500м, та в двійці на 200м. Окрім того, Настя здобула ще й срібло в байдарці-двійці на 500м.

Срібними призерами також стали Тарас Браташ (в одиночці на класичній дистанції 1000м) , Роман Дутчак (в двійці на 200м) та Володимир Бородулько (в каное-двійці на 1000м).

Завершив комплектацію нагород Тарас Браташ бронзою у байдарці-одиночці на дистанції 500м. Долучились до загальнокомандної перемоги й інші наші юніори, які завойовували очки на водних доріжках Дніпропетровська.

Дещо гірше виступила доросла збірна області. Наша основна надія Віталій Вергелес не зміг завоювати право боротись за олімпійську ліцензію – їхній екіпаж каное-двійки був тільки другим на 1000м. Нагадаємо, що згідно рішення Федерації каное України тільки переможці на олімпійських дистанціях будуть виборювати ліцензії на Олімпіаду на Європейському ліцензійному турнірі в Польщі 15-17 травня. Отже Львівщина ніяк не може пробитись до Олімпійських Ігор вже декілька років (останній учасником Олімпіади у 2000році був Роман Бундз, до речі, нинішній тренер Віталія Вергелеса). Хоча в наступні дні на коротких дистанціях 500 та 200м екіпажу Вергелес-Камерілов не було рівних – два золота. Також потішила бронзовою нагородою в байдарці-четвірці на 500м Ольга Антіпова (ЛШВСМ, тренер Кіндзера І.П.). Ольга лише перший сезон виступає в категорії дорослих спортсменів.