У колекції представлено 152 артефакти. Усі вони виставлені в контекстному оздоблені, починаючи з відновленої Кумранської печери, де були знайдені сувої Мертвого моря, до чернечих келій для переписування та розкопок римського сміттєвого міста в Єгипті.

Власники біблійних артефактів та текстів плають побудувати музей, оскільки колекція постійно зростає. Вхід до неї мають намір зробити вільним. 

Сім'ї Грін зібрати найбільшу у світі приватну колекцію біблійних текстів і артефактів допоміг колекціонер Скотт Керролл. Він називає себе «Індіана Джонс біблійної археології», оскільки починаючи з листопада 2009 року, особисто переглянув, вивчив і купив близько 50 тис. біблійних папірусів, текстів і артефактів. 

Саме у той час він почав працювати у Green Collection, названої на честь сім'ї Грін, засновників та керівників Hobby Lobby, найбільшого в світі приватного магазину художніх виробів. 

Археолог, збираючи артефакти, наполягає на доведенні автентичності кожного. «Ми дуже обережні, досліджуючи всі покупки, і повністю розуміємо всі питання і проблеми. Я працюю в тісному співробітництві з національними та міжнародними агентствами, які повідомляють про підозрілі предмети у нашій області», - сказав доктор Керрол.

Керролл і Гріни вважають, що Green Collection послужить як вченим і академікам, так і суспільству в цілому.

Джерело: Католицький оглядач