В Українi створено представництво телекомпанiї CNN i планується створити повномасштабний телеканал CNN. Про це сказав офiцiйний представник телекомпанiї CNN в Українi Iоанiс Лiтiнас пiд час зустрiчi з головою Верховної Ради Володимиром Литвином у четвер у Києвi.

В iнтерв'ю журналiстам пiсля зустрiчi речник спiкера Iгор Сторожук повiдомив, що I.Лiтiнас поiнформував В.Литвина про створення i плани дiяльностi представництва CNN в Українi. Крiм того, I.Лiтiнас повiдомив про те, що передбачається створення i повномасштабного телеканалу CNN в Українi.

За його словами, як вiдкриття представництва, так i подальшi перспективи, пов'язанi з вiдкриттям телеканалу CNN, зумовленi «величезним iнтересом до України як у США, так i в усьому свiтi», передає «Інтерфакс-Україна».

У свою чергу В.Литвин пiдтримав створення представництва CNN в Українi. «Неупереджена й об'єктивна iнформацiя про ситуацiю в Українi особливо необхiдна нам у перiод пiдготовки та проведення парламентських виборiв. Дуже важлива (iнформацiя ця) загалом пiд час розвитку демократiї та становлення громадянського суспiльства», – наголосив В.Литвин.

Радіо "Ера"