Про це пише «Цікаво».

80-річний дивак любить побалуватися незвичайними самокрутками – він палить тютюн на основі фекалій тварин, а також може перекусити на швидку руку дикобразом, що розкладається.

Незвичайний іранець живе ось таким незвичним для багатьох способом через пережиті в молодості «емоційні невдачі», а не миється, тому що вважає, що через чистоту може лише захворіти або просто буде відчувати себе погано.

Він не одружений і знаходиться в постійному пошуку любові. Але для того, щоб завоювати його серце, вам доведеться прийняти його разом з його нетрадиційним способом життя.

Хаджі живе абсолютно ізольовано від суспільства біля села Деджах, в провінції Фарс, на півдні Ірану, деколи, коли на вулиці дуже холодно, перебирається в цегельну халупку, яку побудували для нього жалісливі місцеві жителі.

Одного дня люди,що побачили чорного від бруду Аму запропонували йому прийняти душ, за його ж словами, в їх будинку, але йому удалося втекти, «на щастя».

Хаджі не лише не любить чистоту, він також відчуває неприязнь до чистої їди і пиття, тому віддає перевагу м'ясу мертвих тварин, що протухло, і п'є воду з іржавої цистерни з-під нафти. Але не думайте, що він не стежить за собою - коли він хоче виглядати більш доглянутим і привабливим, він заглядає в дзеркала заднього вигляду на машинах.

А коли він думає, що йому пора підстригтися, то підпалює власне волосся і бороду. Що стосується одягу, то він носить лахміття, а в зимовий час надіває шлем, який допомагає йому боротися з холодом.