Про це повідомляє сайт британської газети Sunday Times.

До теперішнього часу ім'я покупця маєтку з майже 300-річним особняком, розташованим поблизу села Ременхем в англійському графстві Беркшир, було невідоме, так як угода здійснювалася через компанію, зареєстровану на Британських Віргінських островах.

Сам Бородін від коментарів утримався.

«Я не коментую своє приватне життя», — заявив 45-річний екс-банкір.

Як повідомляє РІА «Новости» з посиланням на британське видання, на території маєтку, зокрема, розташовані вертолітний майданчик, спа-комплекс, домашній кінотеатр, поля для гольфу, стайні, човнова станція. Воно оснащене високотехнологічною системою безпеки. Площа маєтку складає близько 80 га.

За словами неназваного співробітника однієї з компаній, яка займається нерухомістю, Бородін вклав велику суму грошей в ландшафтний дизайн маєтку, а щорічно він витрачатиме на особняк з ділянкою понад 155 тисяч доларів на рік.

Раніше куплений Бородіним маєток належав принцу Уельському Фредеріку і грецькому судновласнику Джону Латсісу. У 2007 році його купив за 69 мільйонів доларів девелопер Майк Спінк. Приватний консорціум вирішив продати нерухомість Спінку у зв'язку з тим, що через протести місцевих жителів не вдалося перетворити його в заміський клуб. Девелопер витратив на оновлення маєтку не один мільйон фунтів.

Попередній рекорд з вартості продажу будинку у Великобританії належав комплексу елітних резиденцій One Hyde Park на перетині Гайд-парку і вулиці Найтсбрідж в Лондоні, який було продано за 211 мільйонів доларів.

В кінці 2010 року проти Бородіна і його колишнього першого заступника Дмитра Акулініна було порушено справу за фактом шахрайства з коштами з міського бюджету на 12,76 мільярдів рублів. Перед видачею цієї позики банк проводив додаткову емісію акцій на суму близько 15 мільярдів рублів, яку повністю викупила столична мерія як один..