Про це повідомив начальник Львівського прикордонного загону, підполковник Олександр Адамчук під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу

Прикордонники порахували, що 8-9 червня західний український кордон перетне 35-40 тисяч осіб, які приїдуть безпосередньо до Львова та ще 10-15 тисяч людей, які поїдуть в інші приймаючі міста. 

Олександр Адамчук додав, що згідно з прогнозами вболівальники з Данії та Португалії затримаються у Львові на кілька днів, бо для них Львів цікавий, як туристичний об’єкт. Водночас фани з Німеччини перебуватимуть в Україні лише під час футбольних матчів. 

«Прогнозуємо, що найбільше навантаження під час матчів припаде на пункт пропуску у Міжнародному аеропорту «Львів». Відповідно було вжито всіх заходів щодо повного використання можливостей нового терміналу, який на даний час здатен самотужки впоратись із очікуваним потоком уболівальників. Середній час оформлення на приліт пасажирського судна, на борту якого знаходиться близько 200 пасажирів, становить до 12 хвилин, тобто близько 25 секунд на одну особу», – розповів Олександр Адамчук. 

Він додав, що особливу увагу при підготовці до Євро-2012 прикордонники приділяли мовній підготовці персоналу. 

«Станом на тепер у  відділі прикордонної служби львівського аеропорту на рівні, достатньому для порозуміння,  англійською мовою володіють 69 осіб, німецькою мовою – 4 особи, польською – 19, а також румунською та італійською - по одному працівникові», – розповів начальник Львівського прикордонного загону.

Він додав, що персонал загону пройшов додаткову підготовку з поглибленої перевірки документів, особистої безпеки та застосування сил. 

Як писав Вголос, пасажиро-транспортний потік у пунктах пропуску Західного регіону під час Євро-2012 збільшиться на 40%. Для оформлення перетину кордону у аеропорту прикордонним службам знадобиться лише 15-20 секунд на одну особу.