Павло Коростильов, найкращий спортсмен області за жовтень 2017 року, по дорозі на Чемпіонат України із кульової стрільби допоміг поліції наздогнати та затримати правопорушника.

Про це розмістили інформацію на сайті Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ-СКА.

На відео видно, як Павло підбирає на дорозі поліцейського, та вони разом їдуть назустріч зловмиснику, блокуючи його авто.

Правоохоронець коментує, що водій зупинився під знаком «цеглина» – в’їзд заборонено. Коли патрульні попросили показати його документи, той почав втікати.

Також на відео чути, як поліцейський каже, що злочинець ймовірно знаходиться у стані алкогольного сп’яніння та, можливо, збив пішохода.

Павло Коростильов є володарем двох медалей світу 2018, а цього дня посів особисте 3 місце у стрільбі з пневматичної зброї.

Спортсмен Навчально-спортивна база літніх видів спорту МОУ – СКА Львів Павло Коростильов допоміг поліції затримати злочинця. Подія мала місце по дорозі на Чемпіонат України зі стрільби кульової на якому, після блокування порушника та допомоги органам правопорядку, Павло посів особисте 3 місце у стрільбі з пневматичної зброї.Pavlo Korostylov

Опубліковано Навчально-спортивна база літніх видів спорту МОУ – СКА Львів Неділя, 23 вересня 2018 р.