105 фільмів з 30 країн були відібрані з близько 500 поданих заявок. З них 53 фільми взяли участь в конкурсній програмі, 52 – в позаконкурсній.

Міжнародне журі в складі турецького режисера Озана Ачіктана, словацького медіахудожника Антона Чєрни, шведської режисерки Анни Клари Орен та українського продюсера Олександра Дебича обрали переможців у номінаціях «найкращий ігровий фільм», «найкращий анімаційний фільм» та «найкращий експериментальний фільм».

Фільм "ВОЛОССЯ" французького режисера Жульєна Алара отримав нагороду за "Гарно зроблений фільм, де проста історія має глибоке закінчення" і був визнаний найкращою ігровою роботою з 26 конкурсних фільмів цієї номінації.

В секції анімаційних фільмів змагались 16 фільмів і найкращим став американський "ЖАХЛИВА РІЧ НА АЛЬФІ-9!" Джейка Армстронґа. "Ця простота і довершеність дає відповідь на велику помилку" – прокоментувало свій вибір почесне журі.
Італійський фільм "ВІДЕОГРА: ПОВТОРЮВАНИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ" режисера Донато Сансоне переміг в номінації «найкращий експериментальний фільм» і отримав нагороду "За 3D-вимірну глибину в 2D-просторі. Довершена історія у якості Lo-Fi".

Найкращим фільмом конкурсу Фестивалю WIZ-ART’2010 було визнано "ДЕНЬ ЖИТТЯ" (режисер Джун Квок, Гонконг), він отримав Гран-прі. "Фільм з сильною режисурою, де відчуття присутності не залишає від початку до кінця, де надія зіштовхується з реальністю" – так охарактеризували свій нелегкий вибір журі, тож найвища нагорода фестивалю, кришталева статуетка, їде в Гонконг.

Особливу відзнаку журі отримав фільм "СЕҐАЛ" Ювала Шані, режисера з Ізраїлю. "Сильний фільм про самотність і про те, як бути аутсайдером і як жити з цим. Фільм з чудовою грою" вразив журі, і, хоч і не отримав перемогу в жодній номінації, все ж він не міг залишитись непоміченим.

Після кожного конкурсного сеансу проводилось голосування глядачів, і два фільми розділили між собою перемогу і любов «Глядацьких симпатій». Ними стали іспанський фільм "ВІН НІКОЛИ НЕ ЗРОБИВ БИ ЦЕ" (режисер Анартз Зуазуа) та норвезький фільм "ГРА З АНГЕЛАМИ" (режисер Йаде Харем Акснес).

Протягом 20-23 травня діяла мистецька експозиція, створена спеціально до Фестивалю. Графіка, живопис та фотороботи були розділені на три групи, в кожній з яких було визначено переможця за голосуванням відвідувачів. Найкращою роботою в номінації “Girls Power” обрали “b-h” Олександра Гнатенка (м. Відень, Австрія), переможцем в номінації “Finish” стала Маріша Романова з Ужгорода з роботою «Дитинство», а найкращою серед робіт в номінації “Pulp Fiction” визнали Оксану Розманн з міста Тяч і її «Автопортрет Копперфільд».

Насичена програма цьогорічного фестивалю дала змогу відвідати пізнавальні майстер-класи і концептуальні вечірки, поспілкуватись з українськими та іноземними режисерами. Щодня виходив спеціальний випуск Щоденника фестивалю з актуальними інтерв’ю та рецензіями на фільми, що були у програмі показів. Спеціально для Фестивалю було створено каталог, де зібрана вся інформація про режисерів і продемонстровані фільми.