Про це заявив народний депутат України від ВО «Свобода», член антикорупційного комітету Олег Осуховський 12 травня 2016 року в ефірі телеканалу «NewsOne», інформує прес-служба ВО «Свобода».

«Найнебезпечнішим у законі про Генпрокуратуру є не питання про освіту очільника відомства, а положення про заочне судочинство. Ми є свідками, скільки зараз є справ проти патріотів. Можна змоделювати ситуації, коли хлопців, які воюють на сході, засуджують заочно, вони повертаються й відразу опиняються за ґратами. Якщо це нововведення мало на меті засудити чільних представників злочинного режиму, то треба було вказати їх поіменно: Янукович, Захарченко, Пшонка та інші», – зазначив народний депутат.

Олег Осуховський також наголосив, що голосування 12 травня поставило остаточну крапку в узурпації влади в Україні: Президент, найбільша фракція, уряд та Генеральна прокуратура підпорядковані одній особі та її найближчому оточенню.

Як повідомляли, 12 травня після низки маніпуляцій із законодавством генеральним прокурором України призначили Юрія Луценка.