Усілякі рейтинги сексуальності давно стали невід’ємним атрибутом західних засобів масової інформації. Визначають кращих у цьому контексті моделей і акторів, спортсменів і політиків. А чим гірші наші рідні львівські владоможці?

„Новий Погляд” вирішив відновити справедливість і сформував рейтинг найсексуальніших представників львівської влади та політики. Методика, за якою ми це робили, можливо, не найдосконаліша, однак, сподіваємося, більш-менш реально відображає картину. Респондентами „Погляду” стали наші колеги-журналісти, які мають можливість не лише регулярно бачити політиків у різних ситуаціях, а й спілкуватися з ними. Принагідне дякуємо колегам із різних львівських мас-медіа за допомогу, без якої рейтинг був би неможливим.

Ми свідомо подаємо топ-десятки секс-символів львівської влади та політики у довільному порядку, не зазначаючи кількість отриманих голосів на користь того чи іншого. Аби нікому не було прикро. З чоловіками якось легше, але ж у наступному номері „Погляду” буде оприлюднено рейтинг найсексуальніших жінок. Хіба їхню красу можна оцінювати рейтингами і балами?

Образ депутата Львівської міської ради Сергія Смірнова – це втілення такого собі безтурботного француза, що неквапом вирушає у „Бістро” за своїм ранковим круасаном. Врівноважений, „болезаспокійливий” погляд мсьє Смірнова гіпнотично впливає на прекрасну половину людства, але беззаперечне визнання сексуальності серед жіночої половини львівських журналістів мсьє Смірнов отримав за довгі, полум'яні кучері. На такий гачок клюнула б найвибагливіша рибка! Однак Сергій свою рибку уже спіймав.

Чоловіки у білих халатах на багатьох панянок впливають, як магніт. А якщо у цьому халаті сам Володимир Зуб, магнітного ефекту не уникнути. Будьте певні, заклики Володимира Івановича вести здоровий спосіб життя не залишаться непочутими. Тож, шановні галичанки, кидайте курити, забудьте про пиво, займайтеся спортом т.з профілактикою – закликає начальник Львівського міського управління охорони здоров'я. Аби очолити це управління, пан Зуб спеціально переїхав із Чернігова.

Начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин Львівської міської ради Остап Процик, хоча і молодий, але усміхатися вміє не гірше від самого Бельмондо. Можливо, рейтингові бали серед галицьких журналісток пан Процик здобув, бо сам вийшов із журналістського середовища. Хоча делікатна усмішка, легка щетинка і густі бакенбарди – це також вагомі аргументи на користь сексуальності.

Не оминають увагою львівські жіночки і Ярослава Рущишина – бізнесмена, політика, громадського діяча. Ярослав Рущишин – це певний символом романтичного періоду української історії, коли відбувалася боротьба за державну незалежність – восени 1990 року він разом з іншими студентами брав участь у голодуванні під стінами уряду. Проте для галицьких панянок пан Рущинин, який вміє так загадково усміхатися, очевидно, є дещо іншим символом, якщо він потрапив до списку найсексуальніших політиків Львівщини. Кажуть, особливе враження на жінок Ярослав справляє, ідучи на своєму „Харлеї”.

Якщо директора львівського Департаменту гуманітарної політики Олексія Побурка порівнювати з голлівудським актором, то одразу згадуєш Леонардо ді Капріо. Але у пана Побурка є суттєва перевага над знаменитістю – він наш, рідний галичанин, а тому дивиться на львів'ян не з блакитних екранів телевізорів, а з вікон міської Ратуші. Пане Побурко, багатьом журналісткам на вас також приємно дивитися. До того ж, як не цінувати чоловіка, який стільки часу присвячує благодійності?

Особливої уваги заслуговує начальник „Львівтеплоенерго”, депутат Львівської міської ради Ігор Марчак. Те, що пан Марчак не лише симпатичний, але й достатньо сексуальний – це загальновизнаний факт. Неофіційна статистика довела: на прес-конференціях та інших заходах, де присутній Ігор Марчак, кількість журналістів-жінок завжди переважає чисельність журналістів-чоловіків. Робіть висновки. Прикро тільки те, що однією сексуальністю головного міського тепловика не зігрієш холодне помешкання, а промені найгарячішого сонця не впливають на температуру води у кранах...

Іскристу усмішку депутата міськради кількох скликань, а нині заступника голови Сихівської райадміністрації Михайла Космини завжди відзначали львівські журналістки. Надзвичайна комунікабельність, дипломатичний такт і вишукане почуття гумору завжди роблять Михайла Юрієвича душею товариства. Не дивлячись на те, що він уже не зовсім юнацького віку, пані та панянки відзначають його виправку. І їй є логічне пояснення: якби футболісти „Карпат” так викладалися на полі, як це на аматорському рівні робить пан Михайло, у Львові вже давно була б Ліга чемпіонів.

Можливо, не всі львів'яни сприймають свого екс-мера Василя Куйбіду як одного зі секс-символів галицької політики, але отаманські вуса пана Куйбіди таки запам'ятали львівські козачки. А в 1960-70-х роках чи не кожен чоловік у всьому світі намагався відростити такі вуса, що так заводили жіночок! На жаль, пан Куйбіда тепер проживає у Києві, а тому підкорює серця столичних панянок. Повертайтеся, Василю Степановичу!

Володимир Гірняк. Депутат Львівської міської ради двох скликань: 1998-2002 рр. та з 2006 р., член фракції УНП. Молодий, перспективний юрист, публічний та водночас інтелігентний політик, цікавий співрозмовник, сексуальний, а головне – мужчина з добре розвиненим почуттям гумору. Свого часу Володимир усерйоз займався карате. Нині ж перейшов до миролюбніших видів спорту – грає у футбол. Неодружений, однак, як подейкують обізнані джерела, його серце уже зайняте.

Володимир Квурт. „Розумний, зважений, здатний стати і мамою, і татом для міста. Загалом успішний бізнесмен”, – таку характеристику Володимирові Квурту дав голова міськрадівської фракції „Пори” Петро Адамик після обрання Володимира на посаду секретаря Львівської міської ради. „Якості в нього, як і в кожної людини – нормальні”, – казала колишня співробітниця Володимира Леонідовича Любов Сухомлинська. Тепер до переліку найтепліших характеристик на адресу Володимира Леонідовича „Погляд” додає епітет „сексуальний”. Так вважають львівські журналісти.

Р.8. Секс-символами від влади можна вважати і тих добродіїв, кому лишень голосу-другого не вистачило для того, аби потрапити у топ-десятку. Серед них – начальник управління капітального будівництва міської ради Богдан Коваль, заступник голови облдержадміністрації Валерій П’ятак, депутат міськради Богдан Бедрило, заступник міського голови Олег Синютка, лідер ВО „Свобода” Олег Тягнибок, начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури ЛОДА Ростислав Сорока.

P.S. від Вголоса: Як пишуть – no comments, але посмішка а-ля Бельмондо у Процика та Побурко ді Капріо – це круто! Що курите, дівчата?