Про це повідомила прес-служба Нацкомісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, посилаючись на дані 170 компаній-ліцензіатів, передає прес-служба уряду.

«Рівень розрахунків споживачів за січень-квітень 2017 року становив 95,4%», – повідомили у прес-службі, при цьому зазначивши, що найвищий рівень розрахунків зафіксований серед споживачів, які не користуються пільгами та субсидіями (108,1%), а найнижчий – серед отримувачів пільг та субсидій (85,1%).

За даними Нацкомісії, бюджетні установи сплатили свої рахунки за теплову енергію на 88,1%, а організації, що надають житлово-комунальні послуги населенню (ЖЕКи, ОСББ та інші), – на 98%.

У прес-службі комісії додали: «Через несвоєчасне та неповне відшкодування компанії «Київенерго» пільг та субсидій стан розрахунків за цієї категорії (споживачі компанії, за які з бюджету повинні бути перераховані кошти на покриття пільг і субсидій – Ред.) значно гірше – 62,8%. Сума заборгованості за пільги і субсидії станом на 30 квітня 2017 року тільки по «Київенерго» становить 1 млрд 015,8 млн грн».

«Вголос»