Про контакти глави юридичного відомства з мафією вчора повідомив один з тижневиків, що викликало бурхливу реакцію в місцевих ЗМІ.

На прес-конференції в Токіо міністр юстиції розповів, що зустрічався з представниками якудза приблизно 30 років тому. За його словами, він виступив тоді посередником при одруженні одного з професійних бойовиків мафії на прохання його батька. Міністр визнав і те, що виступав з привітанням на святі, організованому босами злочинного світу. Однак, за його словами, він не знав, що має справу з якудза і більше контактів з ними у нього не було.

Генеральний секретар кабінету міністрів Японії Осаму Фудзімура сьогодні на прес-конференції в Токіо заявив, що не бачить причин, з яких 74-річний Танака, найстаріший член уряду, повинен йти у відставку.

Нинішній скандал — вже не перший в уряді на чолі з прем'єр-міністром Йосіхіко Нодою. Раніше під натиском опозиції був змушений піти у відставку, зокрема, його міністр оборони, якого викрили в поганому знанні військових проблем і термінології.

Джерело: itar-tass.com