Німецький "Берлінале" та близько 20 інших найвідоміших кінофестивалів світу, серед яких Каннський та Венеційський, проведуть на YouTube глобальний кінофест.

Як інформує DW, фільми демонструватимуть безкоштовно.

Німецький кінофестиваль "Берлінале" приєднався до спільної ініціативи близько 20 інших відомих міжнародних кінофестивалів. Про це повідомляється на Twitter-сторінці "Берлінале" в понеділок, 27 квітня.

"#Терміново. Сьогодні ми пишаємося тим, що разом із іншими головними кінофестивалями з усього світу оголошуємо про "Ми єдині: глобальний кінофестиваль", безпрецедентну цифрову подію на YouTube", - йдеться у твіті.

https://twitter.com/berlinale/status/1254789582375157761

Безкоштовний "We Are One: A Global Film Festival" відбудеться з 29 травня по 7 червня. У програмі – ігрове й документальне кіно, короткометражки й віртуальні "круглі столи". Організатори демонструватимуть як новинки, так і кінострічки минулих років.

Усі кошти, зібрані під час фестивалю, пожертвують організаціям, які борються з поширенням хвороби COVID-19, вказано на YouTube-каналі "We Are One: A Global Film Festival".

Окрім "Берлінале", до проведення онлайн-фестивалю долучаться Каннський, Венеційський, Нью-Йоркський, Єрусалимський кінофестивалі, Sundance Film Festival, Tribeca Film Festival та низка інших.

Раніше повідомлялося, що через пандемію коронавірусу 73-й Каннський кінофестиваль, який мав відбутися 12-23 травня, перенесуть на кінець червня або початок липня.