Згідно моїх слів у інтерв’ю сайту „Главред”, а саме: „ (Янукович) цікавить мене як прем'єр-міністр України. ... він у Львів може їхати спокійно – я це забезпечу, провокацій не буде. Зрештою, він прем'єр всієї України, у тому числі й Львівщини, так що яєць не буде” від 09.01.2007, а також, з огляду на запланований візит прем’єр-міністра Віктора Януковича до Львова 30.01.2007 року,

Наказую:

усьому населенню Львівщини забезпечити вивезення за межі області яєць всієї живності львівської флори та фауни (курей, качок, страусів, індиків, мурах, собак та тхорів). Забезпечити головам районних адміністрацій, сільських рад безперебійне постачання автотраспорту для вивезення продуктів життєдіяльності, вищевказаних в дужках, представників братів наших менших.

За незаконне збереження яєць накладаються наступні покарання:

Від 1 до 10 – потрійне занурення в йорданську ополонку
Від 10 до 30 – місячний термін перевиховання під наглядом Ростислава Новоженця.
Від 30 до 100 – етап на донецькі шахти та однорічний термін миття машин Ренату Ахметову.

P. S. Святкування свята Пасхи цього року відміняється

Яйце не пройде!

Голова ЛОДА Петро Олійник (Шахтьор)

18.01.2007

P.P.S Як Янукович так і Олійник мають особливу неприязнь до яєць. Янукович завдяки франківському, а Олійник, завдяки громадського оргкомітету з відставки Петра Олійника з посади голови Львівської ОДА (OVO) Ростислава Новоженця. Бідні та зятюкані брати по яйцю.