У Холодній Балці Одеської області 6-класник зламав ногу під час гри у футбол. Вчителька, яка дізналась про це, не надала дитині необхідної допомоги, а наказала іншим учням винести його за межі школи. Допомогли дитині лише батьки, які приїхали на виклик.

Про це повідомляє місцеве видання "УСІ".

Відомо, що інцидент стався після завершення навчального дня. Школярі саме чекали на автобус.

Один із 6-класників, який грався з м'ячем, послизнувся і впав на землю. Зверху його начебто придушив 10-класник. Діти помітили цю ситуацію, однак до школи саме під'їхав автобус, тож усі побігли займати місця, а постраждалий 11-річний Данило залишився лежати на землі. Згодом хлопчик розповів, що коли впав, то відчув хрускіт у нозі, а потім вона почала сильно боліти.

Відсутність школяра його товариші помітили аж на півдорозі. Відтак автобус повернувся назад до школи, щоб його забрати. Втім, вчителька, яка була разом з дітьми, повелася дивно.

Жінка не викликала школяреві швидку і не надала йому першої допомоги, а натомість тільки наказала учням старших класів перенести хлопчика за територію школи. Медиків до дитини привезли аж батьки.

Згодом мати 11-річного Данила Вікторія Ящук розповіла, що на власні очі бачила, як її дитину старшокласники тягнули попід пахви. Жінка зазначила, що після цього звернулась до вчительки з обуренням, а та у відповідь сказала: "А що я повинна зробити?"


Мати 11-річного Данила

Зі школи хлопчика шпиталізували у дитячу обласну лікарню.

Водночас горе-вчительку усунули від роботи. Втім, це тимчасова санкція. Звільняти педагога не планують. Директор школи Надія Ракицька у розмові із журналістами погодилась, що її підлегла мала б допомогти дитині та викликати "швидку", однак виправдала дії вчительки тим, що вона, вочевидь, "розгубилася".

Єдине, що пообіцяли надалі у школі — провести бесіду з педколективом на тему того, як діяти в таких ситуаціях.

Нога дитини протягом 3 тижнів перебуватиме на витяжці

Читайте також останні новини України і світу на “Вголосі”: