Станом на сьогодні жодного наказу на призначення Сергія Сенчука, ні когось іншого на посаду начальника або в. о. начальника міського Держкомзему немає, сказали в управлінні.

Сам Сергій Сенчук у коментарі Вголосу підтвердив, що наказу на його призначення наразі нема: «Наказу ще немає, я його не бачив. Коли наказ буде оголошений, тоді буде офіційна відповідь».

Водночас голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль під час сьогоднішньої прес-конференції відзначив, що в обласному Держкомземі існує практика призначення в. о. начальників управлінь.

«Відповідне призначення (призначення Сергія Сенчука – Вголос) відбувалося без погодження з головою Львівської облдержадміністрації. На жаль, керівник управління земельних ресурсів Львівської області зараз використовує методику прийняття тимчасово виконуючих обов’язків землевпорядників того чи іншого населеного пункту. Подібна практика може досить погано позначитися на самому керівнику управління земельних ресурсів Львівської області», - сказав Василь Горбаль.