Напад на депутата Львівської облради, голову Городоцької районної організації НРУ, керівника районного виборчого штабу Віктора Ющенка Ярослава Коржинського має політичне підґрунтя. Про це стверджується у заяві проводу ЛКО НРУ.
„Активна громадсько-політична діяльність на теренах Городоччини НРУ та його лідера Ярослава Коржинського, сміливе та відверте протистояння кланові СДПУ(О), який звив собі кубло зусиллями Сергія Медведчука та його поплічників ― місцевих холуїв, викликають лють та ненависть до Коржинського”. ― йдеться у заяві.
ЛОК НРУ стверджує, що напад на Коржинського ― це вже не перший випадок, коли для залякування активістів „Нашої України” залучаються представники криміналітету
„Конаюча влада для залякування активістів „Нашої України” масово залучає бритоголових братків. Так було в Мукачевому і Донецьку, в багатьох інших містах”, ― йдеться у заяві.
ЛОК НРУ вважає, що „безнадійно звертатися до правоохоронних органів, які нерідко самі покірно виконують розпорядження кримінальних авторитетів”.
ЛОК НРУ висловлює переконання, що „антинародний режим доживає останній місяць і зовсім недалеко той час. коли збудуться слова майбутнього президента України Віктора Ющенка ― „бандити сидітимуть в тюрмах!”
Як повідомляло агентство, 29 вересня у Городку невідомі побили керівника районного виборчого штабу Віктора Ющенка, депутата обласної ради Ярослава Коржинського. Львівський обласний виборчий штаб Віктора Ющенка вважає, що причиною нападу на Коржинського є його політична діяльність, а також перебіг виборчого процесу на Городоччині. Штаб Віктора Ющенка у Львівській області звернувся до правоохоронців з проханням порушити кримінальну справу і у стислі терміни розслідувати згаданий злочин.
Голова Львівської облради Михайло Сендак пообіцяв взяти під особистий контроль розслідування нападу на Коржинського.
Ярослав Коржинський у 2003 році виступив ініціатором відкликання депутата Львівської обласної ради, на той час керівника ДПА у Львівській області Сергія Медведчука.