Сьогодні зустріч Віктора Януковича зі студентами Прикарпатського університету в Івано-Франківську не відбулася через напад на голову уряду - передає кореспондент ПІАРу.

Автомобіль з Віктором Януковичем за планом під'їхав до входу в університет на вулиці Шевченка. Віктор Янукович вийшов з автомобіля і почав рухатись до натовпу, що чекав на нього. За словами представника обласного штабу В.Януковича, в прем'єра "полетіли предмети", після чого той упав і його терміново забрали в автомобіль. Де зараз перебуває Віктор Янукович і що точно з ним сталось поки не відомо. Ні представники штабу, ні правоохоронних органів нічого не повідомляють про інцидент.

О 10-35 ректор Прикарпатського університету Віталій Кононенко вийшов до студентів, що все ще чекали на повернення Віктора Януковича на вулиці Шевченка, і наказав їм повернутися в аудиторії на заняття.

"Отак ми вміємо зустрічати" - сказав Віталій Кононенко. Серед натовпу були студенти, що тримали гасла на підтримку Віктора Ющенка. Поміж студентами поширюється неперевірена інформація, що яйце, котрим влучили у прем'єра кинув син декана природничого факультету. В ЦГЗ УМВС в області ПІАРу відмовилися коментувати ситуацію та не повідомили і не спростували факту затримання кого-небудь.

24-09-2004 10:38 - ПІАР