Про це повідомляє Футбол 24

За словами Дзюби, йому не надто сподобалась фраза «Слава Україні!», яку сказали хорвати після поєдинку з Росією у чветьфіналі ЧС-2018.

«З одного боку, хорвати своєю впертістю завоювали мої симпатії. Проте після слів Віди та Вукоєвіча… Їх виступ дуже сильно нас розлютив ще в автобусі. Перша реакція – хотілося вийти і вбити Віду в землю. Але потім охололи трохи. Потім він приніс вибачення, так що злості на нього не тримаю. Він не знає, що творить.

А перед фіналом був спокійний – хто переможе, той переможе. Але хорвати викликали симпатію», – зазначив Дзюба.

Нагадаємо, екс-гравці «Динамо» Огнєн Вукоєвич та Домагой Віда, які грають за збірну Хорватії на ЧС-2018, виклали в Instagram відео, на якому кричать «Слава Україні!». Його вони зняли після гри зі збірною Росією, яку Хорватія перемогла у післяматчевих пенальті. Коли ж їхнім відео зацікавилася ФІФА, спортсмени сказали, що пожартували.

Згодом з'явилась інформація, що Футболіста збірної Хорватії Домагой Віду можуть дискваліфікувати за відеозвернення до українців. Проте він отримав тільки формальне попередження від ФІФА і не буде дискваліфікований на півфінальний матч ЧС-2018 проти Англії.

Також футболіст збірної Хорватії Домагой Віда, який опублікував у соцмережі резонансне відео, став причиною маси жартів жартів і мемів.

Хорватський футболіст Домагой Віда вже офіційно виправдався за своє відеозвернення і сподівається, що його вигук «Слава Україні» будуть сприймати, як знак подяки українцям за підтримку протягом усього турніру.

Пізніше в інтернеті з’явилось ще одне відео, яке Віда записав у роздягальні збірної Хорватії після перемоги над Росією в ¼ фіналу ЧС-2018.

Після засудження FIFA відео, на якому хорватські екс-динамівці Домагой Віда та Огнен Вукоєвич виголошують фразу «Слава Україні», українці обвалили рейтинг футбольної організації у соцмережі Facebook.

Згодом соцмережі дорікнули президенту ФІФА за футболку для Путіна.