Про це повідомляє відомий російський блогер Ілля Варламов на своїй сторінці у ЖЖ.

Блогер пише, що спеціально приїхав в Уфу, щоб на власні очі поглянути, як тривають останні приготування до самітів.

За його словами, у будівництво готелів та розвиток інфраструктури міста приватні інвестори вклали 6 млрд руб. Окрім того, 4,5 млрд федеральних коштів було виділено для розширення аеродромного комплексу аеропорту «Уфа», зміцнення набережної, реконструкцію «Конгрес-холу» та інших об'єктів. На благоустрій місто витратило 600 млн рублів.

Проте з фоторепортажу видно, що цих коштів не вистачило для того, щоб приховати від сторонніх очей усі проблемні місця Уфи. Тому за тиждень до початку самітів міська влада намагається поспішно приховати всі недоліки під мальовничими постерами і банерами.

Зокрема, непривабливі будівлі ретельно завішують плакатами із зображеннями природи. Тротуари поспіхом асфальтують, не дотримуючись технологій. Некрасиві газони застеляють пластиковою травою. На околицях міста вивішують довжелезні фотопаркани.

Це не перша спроба російської влади приховати від очей іноземних гостей реалії та будні міст і селищ РФ. «Потьомкінські села» вже будували в Пензі напередодні естафети олімпійського вогню. Там також маскували старі будівлі під яскравими постерами із зображеннями охайних дерев'яних будиночків.

Разом з цим, як писав «Вголос», олімпійці ще пам’ятають російські санітарно-гігієнічні норми, запроваджені в Сочі під час Олімпіади, які Володимир Путін пообіцяв перенести до Криму.