Зокрема близько 6:15 «люди у масках увірвалися до кімнатки, де спали на підлозі троє народних депутаток від «Батьківщини» – Олександра Кужель, Тетяна Слюз та Оксана Денисова – і напівголих витягли із цієї кімнатки».

За словами Олександри Кужель, у цей час жінки спали, і лише вона чергувала. Їм навіть не дали забрати речі.

«Вчора прийшов до нас якийсь начальник служби і на факсовому папері зачитав якесь рішення і сказав, що пенітенціарна служба подає в суд. Потім принесли якесь рішення Конституційного суду, у якому написано, що ми як народні депутати можемо перебувати в будь-якому приміщенні колонії, якщо пройшли обшук», – розповіла Кужель.

«А сьогодні вранці приблизно о 6:30 до нас увірвалася юрба бритоголових хлопців без розпізнавальних знаків, з ними прийшов чоловік, який представився з виконавчої служби. Вони наспіх прочитали нам якесь рішення і просто викинули з приміщення. Нам навіть не дали одягнутися повністю. На нас не було капців і верхнього одягу. Нас брали по шість чоловік і просто винесли на асфальт. Весь цей час ми показували їм посвідчення народного депутата. Слюз довелося викликати швидку - їй погано», – зазначила депутат.

Станом на 7:00 жінкам-депутатам вдалося повернутися на 9 поверх, де знаходиться Тимошенко, але до неї їх більше не пускають.

Сьогодні має відбутися суд у справі Тимошенко. Не виключено, що її силою доставлять до суду.

За словами Кужель, хоч вони повернулися на поверх до Юлі Тимошенко, але тепер уже її частина забарикадована. Що з самою Юлією Володимирівною, їм невідомо.

Через інцидент у Слюз гіпертонічний криз. У Денисової, навпаки, через стрес тиск упав так, що вона ледве розмовляє.

«Нас винесли буквально вперед ногами: взяли нас за руки, за ноги, і, застосовуючи грубу фізичну силу, винесли; потім полетів наш одяг і взуття, сумки», – розповіла Денісова.

Також вона повідомила, що поки вони знаходились у харківській лікарні, їх цілодобово охороняв конвой, а вчора у приміщенні, де вони знаходились відключили воду, щоб вони не могли не пити, ні користуватись туалетом.

Про зустріч з Юлією Тимошенко вона коротко розповіла, що вона дуже схудла, хворіє і через болі у спині не може стати на праву ногу.

Джерело: «Українська правда»