Про це повідомили у волонтерському об’єднанні «Станція Харків», пише «Укрінформ».

«За минулі три дні кількість тимчасово переміщених з Донецької та Луганської областей збільшилася вдвічі. Якщо минулого тижня ми приймали в день півсотні переселенців, то сьогодні на 15.00 їх було більше ста. Зазвичай ми працюємо до 17.00, але затримаємося, поки всіх прибулих не приймемо. Люди прибувають з різних місць: Донецька, Попасної, Стаханова. Напередодні, наприклад, прибув автобус з людьми, яких буквально вивезли з-під обстрілу. Є ще заявка – вивезти близько сотні людей», – зазначили у волонтерському об’єднанні.

Як запевняють волонтери, проблем з продуктами немає.

Однак «людей нікуди селити, ресурс житла вичерпаний. Вживаємо заходів, дзвонимо друзям і знайомим, беремо до себе. Харків став перевалочним пунктом, звідси людей направляємо в інші міста, де є можливість отримати дах над головою – у рідних, знайомих, в санаторіях тощо, або зняти житло за доступною ціною», – додали вони.

Офіційно в Харківській області зареєстровано 123 тисячі переселенців, неофіційно їх більше 250 тисяч.

«Станція Харків» – перше волонтерський об’єднання, створене минулого літа в Харкові для допомоги переселенцям. Нещодавно філія «Станції Харків» відкрилася в Ізюмі Харківської області.