Впродовж трьох днів фестиваль стане майданчиком репрезентації творчого доробку Франка крізь призму сучасності. 

«Унікальність фестивалю в тому, аби показати Франка молодим для молодих людей. Аби популяризувати не лише мову, літературу, але й обєднати довкола Франка молодих людей», – зазначив організатор фестивалю Віктор Возняк.

«Франко був модним і сучасним поетом, ідолом для молодих людей, представником України і українським адвокатом на Заході він творив, пропагував і любив українське. Від того, що Франко є настільки багатогранним, ми вирішили відійти від якихось класичних і звичайних святкувань і створити для нього відкритий мистецько-музичний простір, на якому люди зможуть осягнути іскру його життя, яка розпочала український ренесанс на західній Україні», – розповів про концепцію заходу Остап Походжай, керівник молодіжної організації «Інше місто».

На фестивалі функціонуватиме три сцени: музична, літературно-мистецька та фольклорна. 

На музичній (великій) сцені, гурти читатимуть перед, чи під час своїх виступів вірші Франка. «Це буде найкраща промоакція для Каменяра, те, що сучасна українська музика промуватиме письменника подібно до того, як він колись промував Україну», – зазначив Походжай. 

На малій сцені, яка знаходиться поміж стежок Франка, змагатимуться молоді поети у слемах. На ній також презентуватимуть свою творчість театри. 

Найцікавіший театральний момент фестивалю, за словами організаторів, це спільний польсько-український проект «Франко імпро». У ньому буде використана нова у світі театральна течія імпро: актори імпровізуватимуть на тему Франка без жодного сценарію, сценаристами ж будуть глядачі. 

У музичній програмі виступи таких колективі: «Пікардійська Терція», «Тартак», «Скрябін», «Мері», «Гайдамаки», «От Вінта», «Флайззза», «Фліт», «Фіолет» та інші.

Вхід безкоштовний.