У Росії жінка напилася на борту літака та почала поводити себе неадекватно.

Про це повідомляє 360tv.

Інцидент трапився на нічному рейсі з Домінікани до Москви. Спочатку жінка поводилась нормально, хоча було помітно, що вона напідпитку. Чемно сіла на своє місце та потім пішла до вбиральні.

Бортпровідник попросив пасажирку зайняти своє місце, літак мав вже злітати. На це жінка відповіла, що їй погано і вона залишиться в туалеті. Вона здійняла істерику. У результаті її якось заспокоїли, посадили.

Потім скандальна пасажирка на деякий час пішла в інший салон до бортпровідників. Про що вона з ними говорила – невідомо, однак, повернувшись на своє місце, жінка почала лаятися з іншими пасажирами.

Однак, перш ніж заспокоїтися, скандалістка встигла перекинути їжу, яку їй принесли бортпровідники. У якийсь момент вона зрозуміла, що їй необхідно в туалет, але, судячи з усього, не захотіла туди йти. Невідомо, чи було це здійснено випадково або навмисно, але дебоширка обмочилася, сидячи у своєму кріслі.

Як писав "Вголос", двоє громадян Росії спробували вивезти з України предмети старовини, які можливо становлять культурно-історичну цінність.