Народний депутат, голова УНА-УНСО Андрій Шкіль написав заяву на вступ у партію ВО „Батьківщина”. Про це Андрій Шкіль повідомив „Контекст медіа” особисто.
„Я написав заяву на вступ у „Батьківщину”, ― сказав Андрій Шкіль.
Андрій Шкіль повідомив, що зараз відбуваються переговори щодо можливого його призначення на посаду голови Київської міської організації партії „Батьківщина”.
„Процеси йдуть, переговори ведуться, я думаю, що вони будуть вирішені позитивно, проте не раніше початку чергової сесії ВРУ, адже наразі більшість людей від яких залежатиме остаточне рішення або у відпустках, або задіяні у виборчій кампанії”, ― зазначив Андрій Шкіль.
Андрій Шкіль також зазначив. що він і надалі залишатиметься головою громадської організації УНА-УНСО, а сама організація не змінювати свого статусу.
„УНА-УНСО залишатиметься громадською організацію, бо процеси які відбуваються, дають більший комфорт громадській організації, ніж політичній партії”. ― сказав він.
Андрій Шкіль, народний депутат України з 2002 року від в.о. № 121 Львівської області, член фракції „Батьківщина”.
Член УНА з 1990 р., голова УНА-УНСО з 2002 р., президент Добродійного фонду Д.Донцова, головний редактор журналу "Націоналіст". Член ради акцій протесту, представник Громадянського комітету захисту Конституції "Україна без Кучми" для ведення переговорів з представниками режиму з 02.2001 р. Заарештований 21.03.2001 р. Нагороджений медаллю "За оборону Придністров'я". Автор збірки статей "Вітер Імперії" (1998 р.).