Прес-секретар народного депутата України Андрія Шкіля оприлюднив заяву з приводу виступу по Львівському обласному радіо керівника Львівської обласної організації СПУ Євгена Таліпова.
Наводимо заяву повнотекстово:
„26.01.05 в ефірі Львівського обласного радіо з вуст вождя львівських соціалістів прозвучали закиди в бік народного депутата Андрія Шкіля щодо його діяльності на своєму виборчому окрузі.
З даного приводу хочемо заявити, що народний депутат України Андрій Шкіль, який є одночасно головою всеукраїнської політичної партії УНА-УНСО, не зобов'язаний давати звіти вождьку соціалістів. Про свою діяльність він звітує виборцям даного округу і тільки вони можуть належно оцінити його роботу.
Хочемо зазначити, що з ініціативи народного депутата протягом останніх трьох років з державного бюджету ведеться фінансування будівництва об'єктів соціально-культурного значення, газифікація сіл. Скажімо 17 січня цього року Андрій Шкіль був присутнім у м.Городок на урочистому відкритті школи, будівництво якої було завершено саме завдяки старанням і наполегливості народного депутата. У всіх трьох райцентрах виборчого округу №121 є громадські приймальні, в яких проводиться прийом громадян народним депутатом або його помічниками-консультантами. В цих приймальнях вирішуються особисті проблеми виборців. Також на окрузі постійно організовуються публічні зустрічі Андрія Шкіля з виборцями.

Прес-секретар
народного депутата України Андрія Шкіля
Руслан Куян ”