Про це Вголосу повідомила прес-служба ЛОО ВО «Свобода».

За словами нардепа, 1 березня цього року працівники управління внутрішньої безпеки при ДПС у Львівській області та прокуратури провели слідчі дії в кабінеті начальника УПМ ДПС у Львівській області Руслана Плюща.

За інформацією Михайла Блавацького, під час обшуку було вилучено 2 млн. грн., $200 тис., понад 70 документів про право власності на об’єкти нерухомості та рухоме майно, а також довіреності на користування цим майном, оформлені на різних осіб, наближених до Плюща.

«Відтоді минуло 11 днів, а начальник обласної податкової міліції і далі залишається на своїй посаді, далі ходить на роботу. Очевидно, керівництво правоохоронних органів вкотре намагається спустити цю справу на гальмах. «Свобода» неодноразово наголошувала, що Руслан Плющ – це хабарник, який займається на своїй посаді переслідуванням, шантажем підприємців. Більше того – він виконує політичне замовлення, за що й отримав у серпні минулого року генеральські погони», – заявив Блавацький.

Нагадаємо, у прокуратурі Львівської області Вголосу підтвердили, що 1 березня у приміщенні УПМ ДПС у Львівській області проводили слідчі дії та обшуки. Однак, прес-секретар прокурора Львівської області Мар'яна Гайовська не підтвердила факт обшуків у першого заступника голови ДПС у Львівській області - начальника Управління податкової міліції Руслана Плюща.

Руслан Плющ очолив податкову міліцію ДПА у Львівській області з 26 жовтня 2011 року.