«У вихідні я був у Ковелі, мені зателефонували, що на 19-ту годину треба бути в Києві. Приблизно о 12.30 я вирушив з дому в напрямку Луцька. Взагалі-то я оминаю обласний центр об'їзною дорогою, але оскільки вона була засипана снігом, то вирішив їхати через центр міста. Проїжджаючи поблизу Старого ринку, на вулиці Глушець почув якийсь стук і відчув удар у голову. Спершу навіть не зрозумів, що відбувається. Повернув голову вліво — побачив дірку в боковому склі, притулив руку до скроні — кров тече… Я встиг з'їхати на узбіччя, зупинив автомобіль і зателефонував нашим луцьким «свободівцям». Вони й викликали «швидку допомогу» та міліцію», - розповів подробиці інциденту Валерій Черняков.

Народний депутат відзначив, що у міській клінічній лікарні йому зробили рентгенівські знімки. На них чітко видно, де застрягла куля — в кількох сантиметрах над скронею. У своєму висновку лікарі так і написали: «справа в м'яких тканинах лобно-тім'яної ділянки — стороннє тіло металічної щільності 10 на 4 міліметри».

«Куля застрягла біля черепної коробки, але саму кістку не пробила. Медики її видалили, обробили рану, зробили перев'язку. Надалі від госпіталізації я відмовився, бо вважаю, що в лікарнях і без мене є кого лікувати, а таку травму можна й на ногах перенести. Думаю, для одужання мені вистачить декілька перев'язок», - сказав він.

Нардеп немає окремих підозр стосовно того, хто стріляв, хоча і сумнівається, що це - звичайна випадковість.

«Чесно кажучи, в мене таких підозр немає. Хоча я не думаю, що це діти стріляли по воронах… У п'ятницю в мене був різкий виступ на сесії Закарпатської обласної ради, я посперечався з угорською меншиною, яка хотіла ввести на Закарпатті другу «регіональну» мову. Можливо, в такий спосіб хтось хотів мене залякати. Думаю, слідство встановить, що це було — збіг обставин, чи не випадковість. Якщо, звісно, знайде виконавця цього злочину», - зазначив Валерій Черняков.