Пр оце повідомляє прес-служба Корпорації КРТ.

Як відомо «Корпорація Колійні ремонтні технології» звернулася до суду із позовом до Народного депутата України Деньковича Івана Васильовича про захист ділової репутації та спростування інформації, що була поширена народним депутатом в грудні минулого року в випуску передачі «Хто тут живе?» на ЗІКу. Зокрема депутат стверджував, що «діяльність корпорації несе ознаки злочину та загрозу державним інтересам, спрямована на мінімізацію податкових зобов’язань та виведення коштів з легального обороту в тіньовий сектор, і здійснюється цей процес, за словами депутата, за допомогою конвертаційних центрів». Судовий процес, що тривав протягом п’яти судових засідань за участю адвокатів Корпорації та Деньковича закінчився визнанням недостовірною інформації та зобов’язання Деньковича спростувати таку інформацію в такий же спосіб, який така була поширена, очевидно, що це ефір передачі «Хто тут живе?».

У рішенні суду чітко встановлюється, що нардеп Денькович свідомо поширив неправдиву інформацію про підприємство уже після того, як отримав відповідь від МВС в якій спростовуються звинувачення щодо КРТ.

«Судом також надано оцінку тій обставині, що спірна інформація (визнана судом як недостовірна, - прес-служба), поширена 21.12.2011 року, тобто, після отримання відповіді МВС України № 19726/Мг від 26.10.2010 року, де така інформація не підтверджена. Водночас судом не було не доведено достовірності спірної інформації. Відповідно, на переконання суду зазначена інформація є недостовірною», – йдеться в рішенні суду.

Окрім цього, суд не задовольнив клопотання представників Івана Деньковича щодо залучення до судової справи в якості третьої сторони ТРК Міст-ТБ (телеканалу ZIK, - прес-служба): «Що стосується клопотання відповідача про залучення в якості третьої особи ТРК МІСТ-ТБ, суд залишає таке без задоволення».

«Це судове рішення - логічне завершення скандальної історії з так-званими, «схемами Деньковича». Ми однозначно будемо наполягати на виконанні судового рішення, адже ми уже переконались, що для народного депутата Деньковича судові рішення – не є обов’язковими для виконання. Саме з його, як тепер уже і суд довів, голослівних заяв, розпочалась кампанія дискредитації нашого підприємства. Адвокати Юридичної компанії «Кватро-консалтинг», що представляли інтереси нашого підприємства, зараз вивчають можливість звернення до усіх ЗМІ, які поширювали цю брехню щодо КРТ з проханням також розмістити спростування», – відзначила віце-президент Корпорації КРТ Світлана Козинець.