Про це він сказав сьогодні з трибуни Верховної Ради України, інформує прес-служба нардепа.

Зокрема, депутат нагадав, що 18 січня, в переддень Водохреща в приміщення його громадської приймальні увірвались представники Служби Безпеки України у супроводі спецпідрозділу СБУ «Альфа». Під приводом обшуку приміщення, де, нібито, знаходилось підприємство, до якого свого часу мав відношення народний депутат, силовики блокували роботу громадської приймальні.

«В переддень Водохреща, мене та працівників приймальні до дев’ятої години вечора утримували в приміщенні. Представники СБУ не відреагували ані на заяву, що вони перешкоджають роботі народного депутата, ані на пред’явлені нами документи, що в цьому приміщенні знаходиться громадська приймальня, а не приватне підприємство. Це вже не кажучи про те, що кримінальна справа, відповідно до якої проводився обшук, була закрита, усі судові процеси, пов’язані з нею були виграні підприємством в усіх судових інстанціях», - наголосив Ярослав Дубневич.

Народний депутат висловив подяку своїм колегам, які підтримали його: «хочу висловити вдячність колегам народним депутатам, фракції УДАР у Верховній раді за підтримку. Ця ситуація вкотре довела: поки ми є разом, доти ми є сильними. Тому ще раз звертаюсь до усіх представників опозиційних сил: в цій ситуації ми повинні бути єдиним, адже лише тоді ми зможемо протистояти брутальному тиску з боку діючого режиму. Ми повинні бути не жертвами режиму, а мисливцями!».

За результатами виступів народних депутатів, представники трьох опозиційних фракцій у парламенті ухвалили спільну заяву щодо недопущення тиску на опозиційних політиків, оголошення недовіри голові Верховної Ради Володимиру Рибаку, негайного звільнення усіх політичних в’язнів, Юлії Тимошенко та Юрія Луценка, та утворення спеціальної слідчої комісії з розслідування фактів тиску на народних депутатів».