Голова ЛОО УНП, нардеп Олекса Гудима висловив сумнів щодо реального створення блоку НСНУ-БЮТ-НПУ на виборах 2006 року.
„Я утримуюсь щодо прогнозів, але я думаю, що політики не вірять в те, що Литвин і Тимошенко підуть з новою партією єдиним блоком на вибори, думаю, що у ВРУ мало хто в це вірить. Є такі, що вірять. Але їх небагато”. ― сказав Олекса Гудима.
Разом з тим Олекса Гудима повторив свою тезу про те, що на виборах 2006 року буде два пропрезидентських блоки партій :націонал-ліберальний і націонал-демократичний і що на його думку блокування НСНУ з націонал-демократами є і надалі актуальним.
„Я й сьогодні не виключаю, що будуть два пропрезидентські блоки. Дивіться, чомусь сьогодні втратився інтерес до Мороза і СПУ, а спочатку багато говорилося про можливість створення блоку Ющенка з Морозом. Проте Мороз має свою ідеологічну нішу. Литвин і його партія втратили цю нішу, однак малоймовірно, що колишні аграрії схочуть розчинитися в новій партії. Ну а те, що Юля Володимирівна ― яскрава особистість не захоче розчинятися в новій партії, я цьому не сумніваюся. Я її знаю не перший рік”, ― сказав Олекса Гудима.
Олекса Гудима зазначив, що конкретніше про політичні блоки можна буде говорити через місяць-два, коли стихне ажіотаж навколо створення нової партії.
Сьогодні у Києві створено відбувається установчий з’їзд партії Народний Союз „Наша Україна”. Почесним головою партії обрано Президента України Віктора Ющенка.
Ющенко у виступі на з’їзді заявив. що шкодує про те, що УНП та НРУ не долучилися до процесу створення нової партії. Разом з тим він зазначив, що вважає, що НСНУ повинна йти на вибори 2006 року у блоці з БЮТ та Народною партією України.