Народний депутат України, заступник голови СДПУ(О), секретар ЛОО СДПУ(О) Ігор Шурма вважає, що не можна давати оцінку даним, оприлюдненим гендиректором ФК "Карпати" Богданом Федоришиним, поки не буде доведена їх правдивість.

"Давати оцінку даним, які оприлюднив Федоришин, некоректно, неправильно і непотрібно до того часу, поки не буде, по-перше, офіційного рішення відповідних органів про правдивість цієї інформації, а по-друге, суду, який притягне до відповідальності людей, якщо є за що, людей, звинувачених у тих гріхах", - сказав Ігор Шурма.
Він також зазначив, "мене у нашій державі, зокрема на Львівщині, нічого не дивує. Чим ближче до парламентських перегонів, тим більше буде "несподіваної інформації", бруду, компромату і т.д.".

Ігор Шурма наголосив на тому, що "сьогодні стає очевидним, що навіть у середовищі переможців одностайності немає".
На питання, чи можливо, що голова Львівської ОДА Петро Олійник не складав повноваження нардепа тому, що йому є що приховувати, Ігор Шурма відповів, що для Петра Олійника важливим є фактор недоторканості. "Чому вона (недоторканість - "П-Т") йому так потрібна, може відповісти тільки Олійник", - додав Ігор Шурма.

Вчора, 4 липня, генеральний директор ФК "Карпати", член ВО "Батьківщина" Богдан Федоришин оприлюднив аудіозаписи розмов між невідомими політиками, які компрометують голову Львівської ОДА Петра Олійника. Записи цих розмов викривають факти здирництва та корупції в діяльності голови Львівської ОДА, його зв'язки із екс-головою Львівської ОДА Степаном Сенчуком та екс-начальником Західної регіональної митниці Тарасом Козаком.

Прес тайм