Народний депутат України, секретар ЛОО СДПУ(О) Ігор Шурма разом з ще з 4 депутатами ВРУ ініціювали зустріч депутатів ВРУ, які входять до урядово-парламентської коаліції, з прем'єр-міністром. Про це „Контекст-медіа” повідомив Ігор Шурма.
„Ми хочемо, щоб депутати, які входять до парламентсько-урядової коаліції, спілкувались з прем’єром цивілізованим шляхом”, — прокоментував „Контекст-медіа” цю ініціативу Ігор Шурма.
Ігор Шурма зауважив, що на сьогоднішній день поодинокі зустрічі прем’єра з депутатами є неефективними і до того ж відіймають багато часу в останнього. „На сьогоднішній день – у період виконання своїх службових обов`язків і участі у передвиборчій кампанії – зустрічатись з кожним депутатом – це займає час і є неефективним. Ми маємо на увазі, потрібно, щоб відбулась зустріч Віктора Януковича з депутатами від урядово-парламентської коаліції, які мають бажання висловитися стосовно перебігу передвиборчої кампанії і тих моментів, на яких треба акцентувати увагу. Це потрібно для того, щоб не розпорошувати увагу прем’єра поодинокими зустрічами по 15 хвилин”, — сказав Ігор Шурма.
Ігор Шурма вважає, що організація подібних зустрічей сприятиме „оптимізації взаємостосунків і прийняттю рішень”.
Ігор Шурма наголосив на тому, що вилася ця заява, відбулося вже дві зустрічі із відповідальним за зв’язки з ВРУ. „Після того листа з нами зустрічались двічі. При потребі через відповідального за зв’язки з ВРУ будемо інформувати про те, що нам потрібна зустріч з прем’єром. І це нормально – треба визначити блок проблем, які ми ставимо перед прем’єром. З огляду економії часу і прийняття виважених рішень – це є нормальний хід”, — додав він.
Народні депутати Степан Гавриш, Ігор Шурма, Валерій Коновалюк, Олексій Лелюк і Геннадій Руденко ініціювали зустріч депутатів ВРУ, які входять до урядово-парламентської коаліції, з прем'єр-міністром. 8 жовтня більшість депутатів ВРУ, що входять у депутатські групи "Демократичні ініціативи" і "Союз", фракції "Регіони України", Соціал-демократичної партії (об'єднаної), "Трудової України", "Єдиної України" залишили зал засідань, звинувативши депутатів опозиційних фракцій у веденні передвиборної агітації в залі Ради. Фракції "Регіонів України", "Трудової України", "Єдиної України", СДПУ(О) і групи "Союз" і "Демініціативи" не беруть участь у голосуванні законопроектів у Раді.